15.ročníku turnaje v rapid šachu – Počátky 2021

Na tradiční turnaj do Počátek - restaurace “Na Sídlišti” se tuto sobotu 18.září 2021 sjelo 44 šachistů, všech věkových kategorií. Devítikolovém turnaji, hraným švýcarským systémem, tempem 2 x 15 minut, bez přídavku. Výsledky zde.

Poř. Jméno Rtg Klub Body BHm. BH. S-B vict
1 Vojta Tomáš 2351 TJ Spartak Vlašim 8 38 48½​ 42,25 7
2 Motáček Vladimír 1979 Gambit Jihlava 6½​ 38 50 35,00 4
3 Bajer Jiří 1826 Gambit Jihlava 6½​ 35 43½​ 30,25 6
4 Švanda Pavel 2012 ŠK Gordic Jihlava 6 37½​ 49 30,00 4
5 Vincze Roman 2105 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 37 47½​ 28,75 5
6 Slabý Matěj 1426 ŠACHklub Tábor z.s. 6 36½​ 46½​ 31,25 3
7 Polanský Jiří 1794 Gambit Jihlava 6 36½​ 46½​ 30,00 3
8 Kotleška Roman 1448 Sokol Tábor 5½​ 39 50½​ 28,00 4
9 Kučera David 1573 Gambit Jihlava 5½​ 38½​ 51 27,75 4
10 Melmuk Petr 2003 TJ Spartak Počátky 5½​ 34 44 24,75 4
11 Bohuslav Jan 1873 Tatran Poštorná 5½​ 33½​ 45 24,25 4
12 Roušar Zdeněk 1838 TJ Sokol Zaječice 5½​ 32 41½​ 24,25 4
13 Foit Vladimír 1935 TJ Spartak Počátky 5½​ 31 39 23,00 4
14 Dufek Tomáš 1584 TJ Jiskra Třeboň 5½​ 30½​ 42 23,00 5
15 Bartoš Alois 1966 Sokol Tábor 5 37 49 23,50 5
16 Kylar Pavel 1781 ŠK Řetůvka 5 35½​ 44 22,00 4
17 Hašek Tomáš 1839 TJ Spartak Vlašim 5 32½​ 42 20,75 4
18 Valek Miloš 1778 TJ Spartak Pelhřimov 5 31½​ 43 19,00 5
19 Michálek Miroslav 1659 ŠK Caissa Třebíč z.s. 4½​ 39 45½​ 20,50 2
20 Diviš Jan 1663 Gambit Jihlava 4½​ 36½​ 44 18,00 4
21 Bečvář Pavel 1730 ŠO Praga Praha 4½​ 35½​ 44½​ 19,75 4
22 Koumar Tomáš 1382 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4½​ 33 42½​ 19,75 2
23 Kocmánek Lukáš 1250 TJ Slovan Jindřichův Hradec 4½​ 32 42 17,75 4
24 Mynář Jaroslav 1495 TJ Spartak Počátky 4½​ 31 39½​ 17,25 3
25 Krystián Josef 1650 Tatran Poštorná 4½​ 30 39 18,25 4
26 Kocman Patrik 1401 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4½​ 26½​ 34½​ 14,25 4
27 Havelka Vladislav 1556 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 35 46 16,00 4
28 Trčka Bohdan 1617 ŠK Praha-Smíchov 4 30½​ 40 15,00 3
29 Marek Aleš 1400 Gambit Jihlava 4 30 38½​ 14,75 3
30 Sokolovská Jitka 1427 TJ Spartak Pelhřimov 4 26 33 12,75 3
31 Zabloudil Luděk 1524 TJ Spartak Pelhřimov 4 24½​ 31 7,50 3
32 Kocmánek Petr 1000 Piketa Jindřichův Hradec 4 22 26½​ 7,75 3
33 Krch Lukáš 1878 Sokol Tábor 3½​ 34½​ 43½​ 14,00 3
34 Kálenský Denis 1274 TJ Jiskra Třeboň 3½​ 32½​ 40½​ 11,50 3
35 Kaucký Jaroslav 1718 TJ Spartak Počátky 3½​ 30 39½​ 14,25 3
36 Matejka Jakub 1173 TJ Spartak Pelhřimov 3½​ 29½​ 35 8,75 3
37 Pecín Jan 1000 Šachový klub Buk 3½​ 25 29½​ 8,50 1
38 Pecín Roman 1000 Šachový klub Buk 3½​ 24½​ 29 8,00 2
39 Novák Rudolf 1543 SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy 3½​ 23½​ 29 6,00 3
40 Trnka Tomáš 1932 Tatran Poštorná 3 29 37½​ 12,25 2
41 Slabý Martin 1119 TJ Spartak Soběslav 3 27 31½​ 7,50 2
42 Jurček Pavel 1297 TJ Spartak Pelhřimov 2½​ 29½​ 37½​ 8,00 1
43 Kocmánek Tomáš 1000 Piketa Jindřichův Hradec 1½​ 25 29½​ 1,75 1
44 Motáček Tomáš 1000 Gambit Jihlava 0 25 31 0,00 0