Memoriál F. Zabloudila 2017/2018

Ve čtvrtek 8.3.2018 jsme se sešli v hotelu Royal.

Úvodní slovo si vzal F. Beníšek. Pozdravil a poděkoval všem hráčům za účast a také Ing. Hostašovi za organizaci všech 7 kol. Celkem se sehrálo 84 zápasů.

Memoriálu se účastnilo 24 hráčů z celkem 4 šachových oddílů.

Všichni přítomní dostali od SK Royal malé občerstvení a také si zazpívali společně s Růženkou Hochovou a její kamarádkou.

Slavnostně jsme ukončili memoriál F. Zabloudila a předali vítězi pohár, diplomy, odměny a věcné ceny všem účastníkům turnaje.

Pořadí v turnaji:

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo  PH 1   PH 2   PH 3 
1 4   Janků Jaroslav CZE 1695 Sk Royal 5,5 21,5 29,5
2 1   Dvořák Arnošt CZE 1834 Sk Royal 5,5 20,5 29,5
3 3   Beníšek František CZE 1749 Sk Royal 5,0 21,0 30,0
4 12   Stropek Ivan CZE 1451 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 4,5 17,5 24,5
5 24   Svoboda Petr CZE 1000 Slávia České Budějovice 4,0 21,5 30,0
6 2   Durchan Milan CZE 1754 Slávia České Budějovice 4,0 21,0 30,0
7 10   Hostaša Petr CZE 1484 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 4,0 19,5 27,0
8 9   Petrášek David CZE 1500 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 4,0 19,0 25,5
9 11   Motalík Jan CZE 1482 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 4,0 17,0 25,0
10 14   Bosák Vladimír CZE 1351 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 4,0 16,5 21,5
11 8   Jiřík Radovan CZE 1523 Sk Royal 3,5 20,0 26,5
12 13   Motejzík Jaroslav CZE 1446 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 3,5 20,0 26,5
13 7   Zachařová Věra CZE 1533 Sk Royal 3,5 19,5 26,5
14 18   Kruliš Jiří Daniel CZE 1241 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 3,5 15,5 21,0
15 15   Plojharová Dagmar CZE 1350 Sk Royal 3,5 14,5 21,0
16 5   Šulčík Karel CZE 1588 Qcc České Budějovice 3,0 21,0 29,5
17 6   Kukačka Ladislav CZE 1569 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 3,0 16,5 22,0
18 22   Mazal Petr CZE 1000 Sk Royal 3,0 12,0 17,5
19 17   Lust Dominik CZE 1248 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 3,0 12,0 17,0
20 16   Jakeš Samuel CZE 1335 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 2,5 17,0 25,0
21 23   Pumpr Zdeněk CZE 1000 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 2,5 17,0 24,0
22 19   Hochová Růžena CZE 1050 Sk Royal 1,5 14,0 19,5
23 21   Marášek Josef CZE 1000 Sk Royal 1,5 14,0 19,0
24 20   Voldřich Rostislav CZE 1022 Šk Olympia České Budějovice, Z.S. 1,0 15,0 20,5