4. Strakonický Rumpál zpětně

V sobotu se konal čtvrtý ročník největšího šachového turnaje v okrese Strakonice. Strakonický Rumpál si zahrálo 38 hráčů z 15 oddílů. Vítězem se stal FM Taron Shagbazyan (Elo FIDE rapid 2461), který pochází z Arménie a reprezentuje Ukrajinu. Druhý byl IM Kirill Burdalev, původem z Ukrajiny a hrající za ŠK Dopravní podnik Praha. Třetí skončil odchovanec místního oddílu Václav Kotál, který v současnosti hraje za Chessclub Písek.

Číst dál: 4. Strakonický Rumpál zpětně

Počátky 2022

V sobotu 17. září proběhl již 16. ročník rapid turnaje v Počátkách. Vítězem se stal Pavel Švanda z Gordic Jihlava s 8 body, stejný počet bodů měl i jeho oddílový kolega David Brychta, který skončil druhý. Třetí místo bral Roman Vincze z Jiskry Havlíčkův Brod s 6,5 body.

Číst dál: Počátky 2022

QCC Cup

V sobotu 17.září se uskuteční tradiční mezinárodní turnaj QCC Cup. Vzhledem k rekonstrukci původního sálu se bude hrát hrát v Galerii na adrese Riegrova 51 České Budějovice. Součástí turnaje je i turnaj pro neregistrovaný doprovod. Zveme všechny příznivce šachové hry.

Turnaj v pivovaře Platan

Vážení šachoví přátelé, sudý rok se s dalším sešel, epidemiologická omezení jsou zatím minimální a tak je nám milým potěšením dostát tradici a pozvat Vás na pravidelně občasný turnaj v pivovaře Platan.

Číst dál: Turnaj v pivovaře Platan