Pořadatelem je oddíl Sokol Tábor. Rozhodčím bude Václav Hašek. Hraje se dle pravidel FIDE,

při hodnocení každý s každým: rozhoduje počet bodů + pomocná hodnocení:
a) podle systému Sonneborn-Berger;
b) výsledky vzájemných partií mezi hráči, o které se jedná;
c) výsledek proti vítězi soutěže, dále proti druhému, třetímu atd.
U švýcaru pak dle SŘ ČR , body a vedl. hodnocení podle čl.5.2.3. SŘ.

Hrajeme v sokolovně Tábor,hrací dny čtvrtky,zahájení v 18 hodin, je možná dohoda na 19. hodinu.Čekací doba je 30 minut. Tempo je 60 minut na partii + 30 sekund na tah.Zápis je povinný.

Předpokládáme dvě skupiny rozdělené podle ela systémem každý s každým.Je možná změna herního systému v případě velkého nebo naopak malého počtu zájemců.Výsledky budou započteny do ela ČR.

Cenový fond je složený z příspěvků oddílů ŠACHklub Tábor 3000 Kč a Sokola Tábor 2000 Kč + vklady: 100 Kč výdělečně činní,50 Kč ostatní.

Dělení fondu je 60 % pro sk.A ,40% sk.B. Ceny pro obě skupiny : pořadí 1. 40%. 2. 30%, 3. 20%, 4. 10%, případně věcné ceny dalším.

Přihlášky do 15.září na adresu V.Hašek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 777 421 639.Přihlášky obsahují jméno, příjmení a kontakt,tedy e-mail + telefon.

Propozice turnaje rozešleme e-maily do 20.září přihlášeným a zveřejníme je na stránkách svazu JČ. Začátek turnaje předpokládáme ve čtvrtek 6.října.

Za pořadatele sepsal A. Bartoš