Vážení šachoví přátelé, sudý rok se s dalším sešel, epidemiologická omezení jsou zatím minimální a tak je nám milým potěšením dostát tradici a pozvat Vás na pravidelně občasný turnaj v pivovaře Platan.

Zveme Vás proto na sobotu 24. 9. 2020 od 9.00 do pivovarské restaurace Belveder u protivínského pivovaru (Pivovar 168/8, 398 11 Protivín) a níže přikládáme základní informace. 

Datum konání: SOBOTA 24.09.2022 

Přihlášky: ideálně do 19.09.2022, e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (tj. odpověď na tento e-mail) (jména, ELO, oddíl přihlašovaných)

Tempo hry: bleskové, blíže bude stanoveno na místě 

Počet kol a systém: bude stanoven na místě s ohledem na počet účastníků 

Ceny: symbolické 

Místo konání : Restaurace Belveder u Protivínského pivovaru, Pivovar 168/8, 398 11 Protivín (západní cíp areálu - při vjezdu do pivovaru, parkoviště je v bezprostřední blízkosti)   

Organizační příspěvek: 100,- Kč za hráče, hradí se na místě  

Časový harmonogram: 

         9.00 - 9.30 prezence 

         9.30 - 10.00 zahájení a nalosování 

       10.00 - cca. 16.00 sehrávka 

       16.00 - 17.00 (cca.) vyhlášení výsledků a zakončení 

K jídlu a pití bude nutné využít hostující restauraci. 

Výjimku tvoří tradiční volná a neomezená konzumace protivínské 11°, která zůstává na účet sponzora. 

Vzhledem ke svým parametrům je turnaj i účast na celé akci zcela nevhodná pro osoby mladší 18 let. 

Vzhledem k uvedenému není akce pořádána jako OPEN a je tedy limitována počtem účastníků (letos zejména s ohledem na prostory restaurace). Proto Vás tímto žádám o potvrzení účasti dle instrukcí výše. Pro později přihlášené účast nezaručujeme (ač bude i tak nejspíš možná). V krajně nepravděpodobném případě mimořádného zájmu jsou pořadatelé oprávněni rozhodnout o účasti dle pravidla "dříve přihlášení hrají".  

Odstranitelnou překážkou v účasti je blbá nálada a chuť se hádat. 

Tradiční neodstranitelnou překážkou v účasti je nezaplacené startovné z kteréhokoli předchozího ročníku. 

V očekávání výkonnostně náležitě osazeného startovního pole důrazně nedoporučujeme taktizovat a upřednostňovat turnajový výsledek před plným zapojením do doprovodných aktivit. Turnajové výsledky jakéhokoli charakteru nebudou zaslány nikam, kde by mohly být jakkoli zneužity či dokonce započteny do Vašich výkonnostních statistik. 

Na Vaši hojnou účast se kromě dalších těší i 

Tomáš a Vojtěch Růžičkovi