Vážení šachoví přátelé, 
jménem šachového oddílu DDM Písek si Vás dovolujeme pozvat na pravidelně občasný bleskový šachový turnaj v protivínském pivovaře. 

 Tímto mailem jsou zváni i ostatní členové Vašeho šachového oddílu - prosíme proto vedoucí oddílů o jeho přeposlání na adresy jednotlivých členů. 

Datum konání: NEDĚLE 23.09.2017 

Přihlášky: ideálně do 18.09.2018, e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (jména, ELO, oddíl přihlašovaných)

Tempo hry: bleskové, blíže bude stanoveno na místě 

Počet kol a systém: bude stanoven na místě s ohledem na počet účastníků 

 

Místo konání : Protivínský pivovar, Pivovar 168, 398 11 Protivín, budova bývalého společenského sálu (severovýchodní cíp areálu - viz odkaz níže) 

 https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.2218639&y=49.2040714&z=16&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9gXjzxTwA-&ud=49%C2%B012'18.291%22N%2C%2014%C2%B013'12.607%22E 

 

Vstup do areálu je možný pouze přes vrátnici v ulici Pivovar, parkovat lze na označeném parkovišti vedle vrátnice. 


Organizační příspěvek: 80,- Kč za hráče, hradí se na místě 

 

Časový harmonogram: 

         8.45 - 9.30 prezence 

         9.30 - 10.00 zahájení a nalosování 

       10.00 - cca. 16.00 sehrávka 

       16.00 - 17.00 (cca.) vyhlášení výsledků a zakončení 

 

V průběhu turnaje bude pro každého účastníka turnaje k dispozici občerstvení v podobě přinejmenším jedné klobásy s příslušenstvím. 

Stejně tak bude pro zájemce k dispozici ke konzumaci čerstvá protivínská 11°. 

Vzhledem ke svým parametrům je turnaj i účast na celé akci zcela nevhodná pro osoby mladší 18 let. 

 

Vzhledem ke vstřícnosti hlavního sponzora v oblasti cateringu není akce pořádána jako OPEN a je tedy limitována počtem účastníků. Proto Vás tímto žádám o potvrzení účasti dle instrukcí výše. Pro později přihlášené účast nezaručujeme (ač bude i tak nejspíš možná). V krajně nepravděpodobném případě mimořádného zájmu jsou pořadatelé oprávněni rozhodnout o účasti dle pravidla "dříve přihlášení hrají". V každém případě je ovšem zcela nezbytné (vzhledem k požadavkům pivovaru a organizaci vstupu do areálu) nahlásit svou účast předem. 

 

 

Odstranitelnou překážkou v účasti je blbá nálada a chuť se hádat. 

Tradiční neodstranitelnou překážkou v účasti je nezaplacené startovné z kteréhokoli předchozího ročníku. 

V očekávání výkonnostně náležitě osazeného startovního pole důrazně nedoporučujeme taktizovat a upřednostňovat turnajový výsledek před plným zapojením do doprovodných aktivit. Turnajové výsledky jakéhokoli charakteru nebudou zaslány nikam, kde by mohly být zohledněny do Vašich výkonnostních statistik. 

 

Současně se znovu velmi omlouváme za zrušení loňské akce. Pokud Vám v této souvislosti vznikly jakékoli komplikace, přijměte prosím naši omluvu a na usmířenou se neváhejte bezprostředně po letošní prezenci přihlásit o půllitr protivínské jedenáctky na účet podniku. Garantujeme, že letos je vše připraveno k Vaší plné spokojenosti a jedinečnému sportovnímu a kulturnímu zážitku. 

 

 

Na Vaši hojnou účast se kromě dalších těší i 

 

Tomáš a Vojtěch Růžičkovi