Zprávy z KTCM

V klubovně ŠACHklubu Tábor proběhne soustředění skupiny B KTCM ve dnech 11. a 12. června. Pozvánka na sobotu a na neděli.

22.5. uspořádal oddíl VŠTE Č.Budějovice sedmihodinový sraz pro skupinu A +B, zúčastnilo se 12 zájemců. Přednášel IM Kaňovský.

ŠACHklub Tábor zajistil přednášku p.Borkovce a Vybírala na sobotu 30.4.v trvání 6ti hodin, sledovalo 13 dětí ze skupiny B listiny talentů.

Online přednášky KTCM

V období leden-duben bude mít pro zájemce šest online přednášek IM David Kaňovský (mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). První bude 21. ledna od 16 hodin na téma v Jednoduchosti je krása. Další budou 4. února, 18. února, 4. března, 25. března a 22. dubna, vždy od 16 hodin na platformě zoom. Odkazy v souboru zde.

Páteční soustředění s IM Davidem Kaňovským

Především pro skupinu A KTCM pořádá páteční soustředění online s IM Davidem Kaňovským, vždy od 16 do 20 hodin. Termíny jsou: 10. září - Výhoda dvojice střelců ve střední hře a v koncovce, 8. října - Dynamika sicilské obrany, 22. října - Střelec versus jezdec - co je víc?, 5. listopadu - Jak pracovat s časem u , šachové partie aneb jak poznat rozhodující momenty, 19. listopadu - Dámské koncovky, 3. prosince - Poziční oběť materiálu. Přihlášky zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soustředění KTCM červen 2021

Soustředění pro skupinu A z listiny talentů bude 11. a 16. června od 16 do 20 hodin, přednášet bude IM David Kaňovský na témata Propočet variant a Hodnocení pozice. Více informací v propozicích.